Obsadzenia oczek wodnych – wodne ogrody

Projektowanie obsadzenia oczka wodnego wymaga od naszych ekspertów zwrócenia uwagi na dwa podstawowe aspekty. Estetykę i funkcjonalność. Oczywiście wygląd stawu ma duże znaczenie, ale liczy się także jego zdolność do samoregulacji.

Aby oczko było prawidłowo funkcjonującym ekosystemem należy precyzyjnie zaplanować rozłożenie poszczególnych gatunków. Inne rośliny wykorzystamy na dno zbiornika, a inne będą stanowić florę przybrzeżną. Oczywiście nie można zapomnieć o gatunkach pływających i zanurzonych.

Skorzystanie z usług naszych projektantów podczas tworzenia oczka wodnego zagwarantuje nie tylko jego wyjątkowy wygląd. Stworzą dla Ciebie unikalny ekosystem zapewniający równowagę biologiczną. Dzięki temu oczko wodne będzie wyjątkowym miejscem w Twoim ogrodzie przez długie lata.

Doradzamy również w doborze zwierząt do stawów i oczek wodnych tj ryb i mięczaków, tak aby wzbogacić również faunę Twojego wodnego ogrodu.

By |2018-10-15T11:32:35+00:00październik 15th, 2018|Możliwość komentowania Obsadzenia oczek wodnych – wodne ogrody została wyłączona