Trawniki z rolki2018-11-21T15:50:32+00:00

Project Description

Jeśli szukasz sposobu, który pozwoli na szybkie założenie trawnika, to jedynym wyjściem jest trawnik z rolki. Dzięki temu rozwiązaniu w krótszym czasie osiągniesz oczekiwany efekt. Ponad to trawnik z rolki można zakładać nawet w listopadzie, przy sprzyjającej pogodzie, ponieważ jego ukorzenie trwa tylko około 3 tygodni.
Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę założenia trawnika z roli. W pierwszej kolejności skupiamy się na przygotowaniu podłoża. To konieczne, aby trawnik dobrze rósł i ładnie się prezentował. Teren należy dokładnie wyrównać i oczyścić z korzeni, kamieni, śmieci czy pozostałości po budowie. W razie potrzeby możemy zaoferować przywiezienie nowej ziemi specjalnie przygotowanej pod zakładanie trawników z rolki.
Po rozłożeniu trawy, należy pamiętać, żeby przez około 3 tygodnie po nim nie chodzić. W tym czasie kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja, która pozwoli na dobre ukorzenienie się trawy. W tym zakresie również świadczymy pełną pomoc. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pięknym trawnikiem przez lata.

Project Details