Skwery, zieleńce, promenady, deptaki2018-11-21T14:20:07+00:00

Project Description

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zaprojektowanie i zrealizowanie skwerów, zieleńców, promenad i deptaków. Nasze realizacje są zawsze mocno związane z istniejącą tkanką miejską. Na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność takich obiektów. Nie zapominamy również o tym, aby stworzone przez nas obiekty były enklawami zieleni.
Obecnie często zieleń ustępuje miejsca betonowi. Naszym zdaniem miasto musi żyć w zgodzie z przyrodą. Przygotowane przez nas projekty uwzględniają potrzebę większej obecności terenów zielonych w miejscach mocno zurbanizowanych. Przekłada się to w sposób bezpośredni nie tylko na względy estetyczne, ale również komfort życia w mieście.
Obecność zieleni w mieście wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Są to przestrzenie, które kojarzą się z rekreacją i wypoczynkiem. Jednak to nie jest ich jedyna rola. Przyroda w mieście odpowiada za redukcję poziom kurzu, pyłów i smogu w powietrzu. Podczas upałów na terenach gdzie obecna jest zieleń odczuwalna temperatura jest zawsze mniejsza. Dlatego tak ważne jest zadbanie aby projektując przestrzeń miejską nie zapominać o przyrodzie.

Project Details