Your address will show here +12 34 56 78
ZIEMIA OGRODOWA

UNIWERSALNA

 

Jak wybrać odpowiednie podłoże? 


W uprawianiu ogrodu niezbędnym artykułem jest ziemia uniwersalna – za jej pomocą możesz formować rabaty, a przede wszystkim utworzyć podłoże nadające się do sadzenia czy siania. 

Zadbany, soczyście zielony trawnik jest niezwykle atrakcyjną ozdobą każdego ogrodu stanowiącą efektowne tło dla innych roślin. To także powierzchnia, na której możesz rozłożyć koc i wygodnie ułożyć się do popołudniowej drzemki. Aby zapewnić prawidłowy wzrost i zagęszczenie trawnika, konieczne jest przygotowanie optymalnego podłoża – w tej roli sprawdzi się specjalna ziemia. 

601 694 617

ZASTOSOWANIE?

TRAWNIK

Ziemię do trawników możesz wykorzystać w większości ogrodów, a także na działkach oraz skwerach. Specjalnie stworzona mieszkanka ziemi i składników odżywczych pozytywnie wpływa na kiełkowanie i wzrost trawy– w rezultacie powierzchnia Twojego ogrodu przypomina piękny, gęsty dywan.

Podłoże nadaje się zarówno do wysiewu trawy, jak i regeneracji już istniejącej murawy – dzięki czemu ogród będzie prezentować się wyjątkowo okazale, zyskując świeży oraz atrakcyjny wygląd.
NIWELACJA TERENU

Zwykle już przy pierwszym koszeniu odkrywamy nierówności działki, gdzie zamiast pięknej trawy wyrastają nam liczne chwasty. I jeśli marzymy o pięknym ogrodzie i terenie wokół domu, koniecznie będzie jego odpowiednie przygotowanie.

Ziemię z naszej oferty, możesz wykorzystać także do skorygowania czy wyrównania terenu– tym samym poprawiając wygląd przyszłego ogrodu.
SADZENIE

Prawidłowy wzrost roślin ozdobnych zapewni Ci użycie odpowiednej ziemi – ma ona szczególnie znaczenie przy przesadzaniu czy sadzeniu młodych sadzonek.

Ze względu na uniwersalny skład, może być stosowana do większości gatunków popularnych roślin. Dodatkowo wzbogacona w torf, gwarantuje prawidłowy rozwój roślin oraz ich intensywne kwitnienie.