Your address will show here +12 34 56 78
JESIEŃ W OGRODZIE

PORADY
 

Jesień to czas porządków w ogrodzie. Przed nastaniem mrozów trzeba przygotować ogród do zimy. Podpowiadamy, jakie prace trzeba wykonać w ogrodzie przed zimą?

 

Jesienią przyroda szykuje się do zimowego spoczynku, tymczasem dla ogrodnika to czas intensywnych prac. To nie tylko czas zbioru plonów z sadu i ogrodu warzywnego, bo ogród ozdobny, także wymaga przygotowania.

Brakuje Ci czasu na odpowiednie przygotowanie ogrodu przed zimą ? Zadbamy o Twój ogród. Oferujemy pełną, profesjonalną pielęgnację roślin popartą wieloletnią praktyką.

 

601 694 617

Zadzwoń i zaskocz ZIMĘ

PRZED ZIMĄ

WRZESIEŃ

Rozpoczynamy sadzenie roślin cebulowych, aby już wczesną wiosną cieszyły nas pierwsze kolorowe kwiaty. Najpopularniejsze spośród cebulowych są oczywiście tulipany, narcyzy i krokusy.
PAŹDZIERNIK

To doskonały moment na posadzenie nowych roślin, bądź podział i przesadzenie już rosnących. W zależnosci od pogody, przeprowadzamy ostatnie koszenia trawnika. Dodatkowo dokładnie wygrabujemy zalegające liście i gałęzie, zapobiegając tym samym późniejszym zagniwaniu jego powierzchni,
LISTOPAD

Wrażliwe na mróz rośliny (różaneczniki, hibiskusy ogrodowe, jukki, bambusy) należy zabezpieczyć: włókniną, świerkowym stroiszem, snopkami siana lub ściętymi liści traw ozdobnych,