Your address will show here +12 34 56 78
KIM JESTEŚMY

POZNAJ NAS

Z pasji do ogrodów!


Posiadamy bogate ponad 20- letnie doświadczenie. Miernikiem jakości naszych usług jest grono zadowolonych Klientów, dlatego do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie, tworząc tym samym szczególny i niepowtarzalny projekt. 


OFI to firma specjalizująca się w profesjonalnym projektowaniu i zakładaniu ogrodów przydomowych oraz terenów przy firmach i instytucjach publicznych. Tworzymy ogrody z pasją i zamiłowaniem na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic.


Zapraszamy do zapoznania się z portfolio oraz kontaktu z naszą firmą. 



 

601 694 617


Zapraszamy do współpracy



KIM JESTEŚMY?

ZAKRES PRAC

Zajmujemy się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zielonych. Głównym przedmiotem działalności jest wykonawstwo i pielęgnacja.

Specjalizujemy się konserwacją i utrzymaniem zieleni miejskiej (koszenie trawników, pielenie rabat, sprzątanie terenów zielonych, grabienie liści, przycinanie żywopłotów i krzewów, pielęgnacja i wycinka drzew) oraz projektowaniem i wykonywaniem ogrodów przy domach, na osiedlach mieszkaniowych, a także w otoczeniu biurowców.    

Podczas realizacji wykorzystujemy odpowiedni sprzęt oraz najlepsze materiały. Staramy się dostosować do wymogów Klienta i nie boimy się nietypowych i wielkich wyzwań.